רם הדר

את דרכי בעולם הגופ-נפש החלתי בגיל 19, בשנת 1993, בלימודי טאי צ'י, צ'י קונג ואומנויות לחימה סיניות רכות, החיבור היה מיידי. במשך מספר שנים העמקתי לתוך העולם הזה, כשאני מתרגל באדיקות מספר שעות ביום. קשה לצמצם למילים את מה שקיבלתי מתרגול האומנויות הסיניות.  בהמשך אהבתי למוזיקה הובילה אותי לשנים של נסיעות להודו, שם העמקתי בלימודי הטבלא.
ב 2006 מצאתי שיטת תרגול המשלבת עוצמה ואינטנסיביות עם רוך ושקט. שיטה שבה זיהיתי ידע קדום ואותנטי, הבנה מעמיקה של כל יסודות התרגול ההאטה יוגי, הנחשפים בהדרגה בפני המתרגל המסור. שיטה שהיא אינטנסיבית, אך גם בטוחה, ומכינה את המתרגל פיזית עצבית ונפשית לתרגולים המתקדמים של ההאטה יוגה.

 בנוסף, השילוב של תנועתיות מעולם אומנויות הלחימה ומהמחול של שיווה, ושל מודרות לתוך התרגול, הופך אותו לאסתטי ביותר, מה שמוסיף עבורי להנאה מתרגול הסדרות הייחודיות לסגנון. כשהתגבשה בי ההכרה כי אני רוצה להפוך את היוגה והוראתה לדרך חיים הצטרפתי לקורס המורים לשאדו יוגה בהנחייתו האמונה של דודי מלכא.
אני מאחל לעצמי עוד שנים ארוכות של למידה וחקירה, שאדע לשמור את רוח התלמיד שבי, השומרת את הידע חי ואת התודעה ערנית וגמישה ושאשכיל להעביר את הידע הלאה כמיטב יכולתי.

 

 

 

 

 

 

רם הדר, שאדו יוגה
מצאתי שיטת תרגול המשלבת עוצמה ואינטנסיביות עם רוך ושקט